AVRL161A3R3FTA
- Артикул производителя:
- AVRL161A3R3FTA
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 3.3 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 10 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V