EZJ-Z0V180HA
Артикул производителя:
EZJ-Z0V180HA
Краткое описание:
VARISTOR 18V 10A 0402
Capacitance @ Frequency :
120 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
10 A
Maximum DC Volts :
11 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Typ) :
18 V