AVRL101A6R8GTA
- Артикул производителя:
- AVRL101A6R8GTA
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 6.8 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 10 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V