VC020105T150WP
- Артикул производителя:
- VC020105T150WP
- Краткое описание:
- VARISTOR 12.8V 2A 0201
- Capacitance @ Frequency :
- 15 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 A
- Maximum AC Volts :
- 4 V
- Maximum DC Volts :
- 5.6 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 15.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 10 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 12.8 V