V25S250P
- Артикул производителя:
- V25S250P
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 22KA RADIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 1750 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 435J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V