MOV-20D182K
- Артикул производителя:
- MOV-20D182K
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.8KV 6.5KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 312 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 625J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 1.1 kV
- Maximum DC Volts :
- 1.465 kV
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.98 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.62 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.8 kV