B72540T6300K062
- Артикул производителя:
- B72540T6300K062
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 5KA 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 10000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 5 kA
- Energy :
- 15J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V