V14E275P
- Артикул производителя:
- V14E275P
- Краткое описание:
- VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 450 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 110J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V