ERZ-V10D911
Артикул производителя:
ERZ-V10D911
Краткое описание:
VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Capacitance @ Frequency :
120 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
3.5 kA
Energy :
130J
Features :
Maximum AC Volts :
550 V
Maximum DC Volts :
745 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 12.50mm
Varistor Voltage (Max) :
1.001 kV
Varistor Voltage (Min) :
819 V
Varistor Voltage (Typ) :
910 V