ERZ-VF2M151
- Артикул производителя:
- ERZ-VF2M151
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 600A 2SMD JLEAD
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 600 A
- Energy :
- 14.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 95 V
- Maximum DC Volts :
- 125 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 2-SMD, J-Lead
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 165 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 135 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V