V180CH8T
- Артикул производителя:
- V180CH8T
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 180V 250A 2SMD NO LEAD
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 153 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V