ERZ-V10D820
Артикул производителя:
ERZ-V10D820
Краткое описание:
VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM
Capacitance @ Frequency :
2000 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
3.5 kA
Energy :
14J
Features :
Maximum AC Volts :
50 V
Maximum DC Volts :
65 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 11.5mm
Varistor Voltage (Max) :
90 V
Varistor Voltage (Min) :
74 V
Varistor Voltage (Typ) :
82 V