V14MLA1206NH
- Артикул производителя:
- V14MLA1206NH
- Краткое описание:
- VARISTOR 18.1V 150A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 1200 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 150 A
- Energy :
- 0.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 20.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 15.9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18.1 V