MOV-14D561K
Артикул производителя:
MOV-14D561K
Краткое описание:
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 14MM
Capacitance @ Frequency :
360 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
4.5 kA
Energy :
125J
Features :
Maximum AC Volts :
350 V
Maximum DC Volts :
460 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Varistor Voltage (Max) :
616 V
Varistor Voltage (Min) :
504 V
Varistor Voltage (Typ) :
560 V