B72207S0300K101
- Артикул производителя:
- B72207S0300K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V