MOV-07D390K
- Артикул производителя:
- MOV-07D390K
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 250A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2400 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 2.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 43 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V