DV275K4032R2
- Артикул производителя:
- DV275K4032R2
- Краткое описание:
- DV SERIES 275V 4032 PKG SMD VARI
- Capacitance @ Frequency :
- 150 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 29J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 4032 (10080 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V