VA100005D150DL
- Артикул производителя:
- VA100005D150DL
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- VARISTOR 8.5V 150A AXIAL
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 2800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 150 A
- Energy :
- 0.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 4 V
- Maximum DC Volts :
- 5.6 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Axial
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 10.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 6.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 8.5 V