B72724A2170S162
- Артикул производителя:
- B72724A2170S162
- Краткое описание:
- VARISTOR 32.5V 30A 0612
- Capacitance @ Frequency :
- 75 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.075J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0612 (1632 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 40 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 25 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 32.5 V