EZJ-S2VB223
- Артикул производителя:
- EZJ-S2VB223
- Краткое описание:
- VARISTOR 12V 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 22000 pF @ 1 kHz
- Maximum DC Volts :
- 6 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 12 V