V18MLE0603NR
- Артикул производителя:
- V18MLE0603NR
- Краткое описание:
- VARISTOR 25V 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 125 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 28 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 22 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 25 V