V14MLA0603NH
- Артикул производителя:
- V14MLA0603NH
- Краткое описание:
- VARISTOR 18.7V 30A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 21.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 15.9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18.7 V