V0603MHS22NH
- Артикул производителя:
- V0603MHS22NH
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 30V 0603
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 22 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- Energy :
- 0.015J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 6.5 V
- Maximum DC Volts :
- 9 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)