CG0603MLC-3.3LEA
- Артикул производителя:
- CG0603MLC-3.3LEA
- Capacitance @ Frequency :
- 0.5 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 3.3 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)