MOV-10D121KTR
- Артикул производителя:
- MOV-10D121KTR
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 830 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 18J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 75 V
- Maximum DC Volts :
- 100 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 132 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 120 V