CG0603MLC-12E
- Артикул производителя:
- CG0603MLC-12E
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- VARISTOR 0603
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 0.5 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- 12 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)