EZJ-Z1V650DA
- Артикул производителя:
- EZJ-Z1V650DA
- Краткое описание:
- VARISTOR 65V 5A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 22 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 5 A
- Maximum DC Volts :
- 40 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 65 V