EZJ-Z1V330GA
- Артикул производителя:
- EZJ-Z1V330GA
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 20A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 85 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 20 A
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V