B72500D0200A060
- Артикул производителя:
- B72500D0200A060
- Производитель/Бренд:
- EPCOS - TDK Electronics
- Краткое описание:
- VARISTOR 25V 30A 0603
- Производитель :
- EPCOS - TDK Electronics
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 55 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- Varistor Voltage (Min) :
- 25 V