EZJ-Z0V120JA
- Артикул производителя:
- EZJ-Z0V120JA
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- VARISTOR 12V 10A 0402
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 150 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 A
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- 6.7 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- Varistor Voltage (Min) :
- Varistor Voltage (Typ) :
- 12 V