AVRH10C270KT150NA8
- Артикул производителя:
- AVRH10C270KT150NA8
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 2A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 15 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 2 A
- Energy :
- 0.02J
- Maximum DC Volts :
- 19 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Varistor Voltage (Max) :
- 30 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V