V481BA60
- Артикул производителя:
- V481BA60
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 70KA ENCASED DISC
- Capacitance @ Frequency :
- 5500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 70 kA
- Energy :
- 1600J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 480 V
- Maximum DC Volts :
- 640 V
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Encased Disc
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V