V25S275P
- Артикул производителя:
- V25S275P
- Краткое описание:
- VARISTOR 430V 22KA RADIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 1610 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 470J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V