B72540T6500S162
- Артикул производителя:
- B72540T6500S162
- Краткое описание:
- VARISTOR 77.5V 4.5KA 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 8800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 15J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 50 V
- Maximum DC Volts :
- 63 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 84.01 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 70.99 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 77.5 V