MG064S14A300DP
- Артикул производителя:
- MG064S14A300DP
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- VARISTOR 19.5V 30A 0612
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 425 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0612 (1632 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 21.84 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 17.16 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 19.5 V