ERZ-V14D471
- Артикул производителя:
- ERZ-V14D471
- Краткое описание:
- VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 400 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 175J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 300 V
- Maximum DC Volts :
- 385 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 15.5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 517 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 423 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 470 V