ERZ-VF2M471
- Артикул производителя:
- ERZ-VF2M471
- Краткое описание:
- VARISTOR 470V 300A 2SMD JLEAD
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 10J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 300 V
- Maximum DC Volts :
- 385 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 517 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 423 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 470 V