V48MLA1206NH
- Артикул производителя:
- V48MLA1206NH
- Краткое описание:
- VARISTOR 60.5V 180A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 3500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 180 A
- Energy :
- 0.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 48 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 66.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 54.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 60.5 V