VJ13PC0480KBA
- Артикул производителя:
- VJ13PC0480KBA
- Краткое описание:
- VARISTOR 60.5V 250A 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 1.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 34 V
- Maximum DC Volts :
- 48 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 66.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 54.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 60.5 V