VC121030H620RP
- Артикул производителя:
- VC121030H620RP
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- VARISTOR 41V 280A 1210
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Capacitance @ Frequency :
- 1850 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 280 A
- Energy :
- 1.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 21 V
- Maximum DC Volts :
- 30 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 45.1 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 36.9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 41 V