B72520T0200K062
- Артикул производителя:
- B72520T0200K062
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 200A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 600 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 200 A
- Energy :
- 0.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 36.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V