TISP4S180M3BJR-S
- Артикул производителя:
- TISP4S180M3BJR-S
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- THYRISTOR 140V 50A DO214AA
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Thyristors
- Capacitance :
- 55pF
- Current - Hold (Ih) :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 50 A
- Current - Peak Pulse (8/20µs) :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Elements :
- 1
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SMB (DO-214AA)
- Voltage - Breakover :
- 180V
- Voltage - Off State :
- 140V
- Voltage - On State :
- 5 V