TVB190MSC-L
- Артикул производителя:
- TVB190MSC-L
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- THYRISTOR 190V 300A DO214AA
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Thyristors
- Capacitance :
- 45pF
- Current - Hold (Ih) :
- 150 mA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 100 A
- Current - Peak Pulse (8/20µs) :
- 300 A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Elements :
- 1
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- DO-214AA
- Voltage - Breakover :
- 260V
- Voltage - Off State :
- 190V
- Voltage - On State :
- 4 V