LST5107VL2NT1
- Артикул производителя:
- LST5107VL2NT1
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR SPD 510V 75KA SURGE
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Surge Protection Devices (SPDs)
- Approval Agency :
- UL
- Current - Discharge (Max) (8/20µS) :
- Current - Discharge (Nom) (8/20µS) :
- 20 kA
- Current - Short Circuit Rating (SCRR) :
- 200 kA
- Features :
- Thermally Protected
- Form :
- Module Only
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Poles :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Type :
- Type 1, Type 2, Type 4
- Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) :
- 510VAC
- Voltage - Protection Level (VP) (2416) :
- Voltage - Protection Rating (VPR) :
- 1.5 kV