IXBOD1-26R
- Артикул производителя:
- IXBOD1-26R
- Краткое описание:
- IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2600V
- Number of Circuits :
- 3
- Voltage - Clamping :
- 2600V (2.6kV)