IXBOD1-19RD
- Артикул производителя:
- IXBOD1-19RD
- Краткое описание:
- IC DIODE MODULE BOD 0.2A 1900V
- Number of Circuits :
- 2
- Voltage - Clamping :
- 1900V (1.9kV)