IXBOD1-12RD
- Артикул производителя:
- IXBOD1-12RD
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- IC DIODE MODULE BOD 0.2A 1200V
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Mixed Technology
- Applications :
- High Voltage
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 2
- Package / Case :
- Radial
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- BOD
- Technology :
- Mixed Technology
- Voltage - Clamping :
- 1200V (1.2kV)