IXBOD1-24R
Артикул производителя:
IXBOD1-24R
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2400V
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Mixed Technology
Applications :
High Voltage
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
3
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
BOD
Technology :
Mixed Technology
Voltage - Clamping :
2400V (2.4kV)