SMAKNT300CA-Q1
- Артикул производителя:
- SMAKNT300CA-Q1
- Краткое описание:
- TVS SMD 300V 1000W Bi-direction
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.06A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 335V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 486V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 300V