SMAK5NT220A
- Артикул производителя:
- SMAK5NT220A
- Краткое описание:
- TVS SMD 220V 1500W Uni-directio
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 246V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 356V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 220V